Bu sitenin tarayıcınız için sınırlı desteği vardır. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

Bir sonraki alışverişinizde ₺2000 hediye çeki kazanma fırsatını kaçırmayın!

İPTAL & İADE

İPTAL - İADE KOŞULLARI

Hijyen ve COVİD-19 kuralları gereği ürünlerimizde iade ve değişim yapılamamaktadır .GENEL

1. Kullanmakta olduğunuz site üzerinden elektronik ortamda sipariş vermeniz durumunda tarafınıza sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer kanun hükümlerine tabidir.
3. Ürünün kargo ücreti olan kargo ücreti alıcılar tarafından ödenecektir.
4. Satın alınan her ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydıyla alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içerisinde ürünün teslim edilmemesi halinde Alıcı sözleşmeyi feshedebilir.
5. Satın alınan ürünün teslimatı imkansız hale gelirse satıcı, bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 gün içinde alıcıya bildirimde bulunmak zorundadır. Toplam tutarın 14 gün içerisinde alıcıya iade edilmesi gerekmektedir.
6. Alıcı, satın aldığı ürünün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse satıcının ürünü teslim etme yükümlülüğü sona erer.
7. Ürün teslim edildikten sonra, ALICI tarafından ödeme yapılan kredi kartının yetkisiz kişilerce haksız olarak kullanıldığı ve satılan ürünün bedelinin ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından satıcıya ödenmediğinin tespiti halinde, ALICI Sözleşme konusu ürünü 3 gün içinde masrafları satıcıya ait olmak üzere satıcıya iade edin. mutlak.
8. Satıcının öngöremediği mücbir sebeplerden dolayı ortaya çıkması ve ürünün zamanında teslim edilememesi durumunda durum alıcıya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya teslimatın engel ortadan kalkana kadar ertelenmesini talep edebilir. Alıcının siparişi iptal etmesi halinde; Bu iptalden itibaren 14 gün içerisinde ürün bedeli bankaya iade edilir.
9. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; Yırtık, lekeli vb. hasarlı ve ayıplı mal kategorisine girer ve mal/hizmeti teslim aldıktan sonra korumak zorundadır. Faturanın ürünle birlikte iade edilmesi gerekmektedir.
10. Alıcı, teslimat tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde satıcının aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla satıcıya bildirimde bulunması koşuluyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilmesi.İADE KOŞULLARI

İç çamaşırı, mayo ve bikini dışındaki ürünlerde, iade edilecek ürünün orijinal ambalajı/kutusu ile, ürün etiketinin çıkarılmamış veya çıkarılmamış olması gerekmektedir. Ürün teslim alındığı şekilde iade edilmelidir. Hasar görmemiş/hasar görmemiş ürünler iade edilmemektedir.


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

** Hijyen koşulları nedeniyle iç giyim, mayo ve bikini ürünlerinde iade kabul edilmemektedir.

*** Kayıt altına alınmayan hasarlı ürünlerde iade yapılmaz.


İade edilebilir ürünün iade edilebilmesi için faturasıyla birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteriye satılamayan ürünlerin iadesi kabul edilmez ve bedeli iade edilmez.


İadesi onaylanan ürünlerin bedeli en kısa sürede tarafınıza ödenecektir.


ŞİRKET BİLGİSİ

Şirket Adı: CHATO TEKSTİL MODA ÜRETİM PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: ÖMERLİ MAH. KASABA SİTESİ. KAMELYA CAD. NO 41 ÇEKMEKÖY / İSTANBUL

Posta: info@fifthsenselingerie.com

Sepet

Satın alınabilecek başka ürün yok

Sepetiniz boş